KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13095333
nr 1309 5333
Rubert Soysa
(f. 1948), Sri Lanka
Oljemålning, Kvinna. Signerad ER Soysa. Olja på duk, 65x40 cm, oramad
Rubert Soysa, bildkonstnär född 1948.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 februari 2020
kl 20:14:48
24/2 18:00:28